изберете
локация
изберете
инструктор
изберете
практика
Важно!
Можете да посетите практика и без предварително запазено място. За да си гарантирате място в по-натоварените часове, е необходимо да направите еднократен депозит от 17 лв. или да имате валидна Yoga Vibe карта. Депозитът може да бъде изтеглен обратно ако вече не желаете да се записвате предварително. Изберете практика по-долу и следвайте указанията за запазване на място.
Yoga Vibe
San Stefano
вторник

31.01.2023

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Габриела Костова
Избор
07:30 /55 min/
Стречинг
Диана Тонева
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Маргарита Петрова
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Хатха Йога
Цветелина Узунова
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Петя Пенкова
Избор
12:30 /55 min/
Класическа йога
Силва Йорданова
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Саня Костова
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
15:30 /45 min/
Йога за мама и бебе
Драгостина Грънчарова
Избор
16:30 /55 min/
Йога и Медитация
Невена Петкова
Избор
16:30 /55 min/
Ин & Ян Йога
Десислава Маринова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
17:30 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
17:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
18:15 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
18:30 /55 min/
Виняса Флоу за гъвкавост
Георги Ранчев
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
19:15 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
19:30 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Весела Ламбер
19:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
сряда

01.02.2023

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Лора Варсано
Избор
07:45 /55 min/
Виняса Флоу
Цвети Еленкова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу за начинаещи
Дея Иванова
Избор
09:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Соня Стоянова
Избор
09:00 /55 min/
Ащанга Виняса Йога
Александра Михайлова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Весела Ламбер
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Димитър Петров
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Йогалатес
Жени Симеонова
Избор
13:00 /80 min/
Slow Flow Vinyasa и релаксация
Мариана Векилска
Избор
14:00 /55 min/
Стречинг йога
Диана Тонева
Избор
15:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Маргарита Петрова
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
16:30 /55 min/
Класическа йога
Васил Савов
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Маргарита Петрова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Саня Костова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /55 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
18:30 /80 min/
Виняса Флоу
Весела Ламбер
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:05 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
20:00 /70 min/
Класическа йога
Габриела Костова
Избор
20:05 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
20:30 /55 min/
Пилатес
Лора Николаева
Избор
четвъртък

02.02.2023

07:30 /55 min/
Стречинг
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Габриела Костова
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
09:00 /55 min/
Пилатес
Калия Пламенова
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Маргарита Петрова
Избор
10:15 /55 min/
Гимнастика за бременни
Калия Пламенова
Избор
11:30 /55 min/
Хатха Йога
Цветелина Узунова
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
12:15 /70 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
13:15 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:30 /55 min/
Йога & Релаксация
Силва Йорданова
Избор
16:30 /55 min/
Ин & Ян Йога
Анна-Мария Николаева
Избор
16:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Невена Петкова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
17:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
18:30 /70 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
18:30 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
19:30 /80 min/
Виняса Флоу
Кристина Узун
Избор
19:45 /80 min/
Йога и Медитация
Нора Пенева
Избор
петък

03.02.2023

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Лора Варсано
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу за начинаещи
Дея Иванова
Избор
08:15 /55 min/
Йога и пранаяма
Цвети Еленкова
Избор
09:30 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Димитър Петров
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Петя Пенкова
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Функционална Виняса
Георги Ранчев
Избор
13:00 /80 min/
Slow Flow Vinyasa и релаксация
Мариана Векилска
Избор
14:00 /55 min/
Стречинг йога
Диана Тонева
Избор
14:00 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
15:00 /55 min/
Табата
Теодора Цончева
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Теодора Цончева
Избор
17:00 /55 min/
Ин Йога
Руми Толева
Избор
17:00 /55 min/
Йога за всеки
Стефан Андреев
Избор
17:30 /55 min/
Виняса Флоу
Маргарита Петрова
Избор
18:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:15 /55 min/
Класическа йога
Лилия Григорова
Избор
18:30 /55 min/
Терапевтична йога
Нанси Найденова
Избор
19:00 /55 min/
Ресторативна Виняса
Вилма Йорданова
Избор
19:15 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
19:45 /80 min/
Класическа и ин йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
20:15 /55 min/
Tribal Fusion - Karma Echoes
Сандра Ранджелович
Избор
събота

04.02.2023

09:00 /55 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
10:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
12:30 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Галина Бахчеванска
Избор
14:00 /55 min/
Йогалатес
Таня Димитрова
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Лилия Григорова
Избор
15:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
15:30 /55 min/
Класическа йога
Елеонора Личева
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Руми Толева
Избор
16:30 /80 min/
Йога за начинаещи
Деян Ламбов
Избор
17:00 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:00 /55 min/
Йога за Бременни
Драгостина Грънчарова
Избор
18:30 /55 min/
Йога и Медитация
Ани Стоянова
Избор
19:00 /55 min/
Йога за лице
Драгостина Грънчарова
Избор
19:30 /80 min/
Трайбъл Фюжън
Сандра Ранджелович
Избор
неделя

05.02.2023

10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
10:00 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Дарина Башлиева
Избор
13:00 /70 min/
Класическа йога
Руми Толева
Избор
14:30 /80 min/
Акро Йога
Живко & Вера
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Малина Дачева
Избор
16:00 /55 min/
Пауър Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Стелян Георгиев
Избор
18:00 /55 min/
Йога и Медитация
Ани Стоянова
Избор
18:00 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:30 /70 min/
Класическа йога със съпровод на хенгдръм
Ния Димчевска
Избор
19:30 /80 min/
Йога & Релаксация
Анна-Мария Николаева
Избор
събота

11.02.2023

09:30 /90 min/
Power Stretching
Диана Тонева
Избор
събота

18.02.2023

19:00 /90 min/
Тантра за жени - теория и медитация
Росица Ненкова
Избор
неделя

26.02.2023

13:30 /180 min/
Breath Workshop
Shawn Cornelison
Избор
18:00 /105 min/
Vinyasa Fun Flow
Richard & Shawn
Избор
неделя

05.03.2023

09:30 /420 min/
Somatics 1: Therapeutic movement
Shawn Cornelison
Избор
неделя

12.03.2023

09:30 /420 min/
Somatics 2: Therapeutic movement
Shawn Cornelison
Избор
неделя

26.03.2023

13:30 /180 min/
Yoga for Tight Neck and Shoulders
Shawn Cornelison
Избор
18:00 /105 min/
Restorative Yoga with Hands-On Energy Healing
Richard & Shawn
Избор
събота

09.09.2023

09:30 /12000 min/
200 ч. курс за Йога учители към Yoga Alliance *
Richard & Shawn
Избор
* Запазването на място става чрез внасяне на депозит в размер на 500 лв.
свържете се с нас



Yoga Vibe East
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Райко Алексиев №15
Yoga Vibe Center
+359 892 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Хан Аспарух №23
Yoga Vibe San Stefano
+359 898 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Сан Стефано №22
Yoga Vibe Garitage
+359 886 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Донка Ушлинова № 2, сграда 2
Yoga Vibe NV Tower
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
NV Tower, бул. „Доктор Г. М. Димитров“ 59