изберете
локация
изберете
инструктор
изберете
практика
Важно!
Можете да посетите практика и без предварително запазено място. За да си гарантирате място в по-натоварените часове, е необходимо да направите еднократен депозит от 18 лв. или да имате валидна Yoga Vibe карта. Депозитът може да бъде изтеглен обратно ако вече не желаете да се записвате предварително. Изберете практика по-долу и следвайте указанията за запазване на място.
Yoga Vibe
San Stefano
събота

13.07.2024

09:00 /80 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
10:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Галина Бахчеванска
Избор
14:00 /55 min/
Виняса Флоу
Габриела Колева
Избор
15:00 /55 min/
Йогалатес
Теодора Цончева
Избор
15:30 /55 min/
Класическа йога
Елеонора Личева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Ирина Симеонова
Избор
16:30 /80 min/
Йога за начинаещи
Деян Ламбов
Избор
17:00 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Светослав Илийчев
Избор
19:00 /80 min/
Акро Йога
Даниил & Юна
Избор
неделя

14.07.2024

10:00 /80 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Дарина Башлиева
Избор
14:00 /55 min/
Медитация с гонг и тибетски купи
Георги Ранчев
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Светослав Илийчев
Избор
15:00 /55 min/
Yoga in English
Габриела Стоянова
Избор
16:00 /80 min/
Класическа и Ин Йога с аромати и звуци от лятото
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Адриана Спасова
Избор
17:30 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
18:00 /55 min/
Пилатес
Павел Данаилов
Избор
18:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Радост Калънова
Избор
19:00 /80 min/
Йога и Медитация
Ния Димчевска
Избор
20:00 /55 min/
Йогалатес
Симона Мирчева
Избор
20:00 /55 min/
Ин Йога
Мария Атанасова
Избор
понеделник

15.07.2024

07:15 /55 min/
Динамичен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Цвети Еленкова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Ива Сулеменко
Избор
08:15 /55 min/
Йога за всеки
Соня Стоянова
Избор
09:00 /55 min/
Йогалатес
Светослав Илийчев
Избор
11:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Виктория Цонева
Избор
11:15 /55 min/
Гимнастика за бременни и след раждане
Калия Пламенова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Борислав Гюлеметов
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александър Башлиев
Избор
12:30 /55 min/
BODY WORK
Калия Пламенова
Избор
13:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Борислав Гюлеметов
Избор
13:00 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
13:30 /55 min/
Пилатес
Николета Митева
Избор
14:00 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
14:30 /80 min/
Хормон Йога Терапия за всеки
Пени Бабкин
Избор
15:00 /55 min/
Core Power Yoga
Ася Късовска
Избор
15:30 /55 min/
Ин Йога
Светла Георгиева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Теодора Цончева
Избор
16:30 /55 min/
Класическа йога
Светла Георгиева
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Тити Петрова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Марта Каменова
Избор
18:00 /55 min/
Терапевтична йога за гърба и ставите
Вилма Йорданова
Избор
18:30 /80 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
19:00 /55 min/
Йога за баланс на емоциите
Христина Митовска
Избор
19:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
20:00 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
20:00 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Ewa Kozun
Избор
вторник

16.07.2024

07:10 /45 min/
Енергизиращ Виняса Флоу
Габриела Колева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Габриела Костова
Избор
07:30 /45 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александра Грото
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
08:30 /80 min/
Тай Чи
Димитър Попов
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Тити Петрова
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Маргарита Петкова
Избор
12:30 /55 min/
Класическа йога
Силва Йорданова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
13:30 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Lucrece Ghitti
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
16:00 /55 min/
Табата
Адриана Спасова
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Павел Данаилов
Избор
16:30 /55 min/
Йога и Медитация
Невена Петкова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Виолина Младенова
Избор
17:15 /45 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:30 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу за гъвкавост
Георги Ранчев
Избор
18:30 /150 min/
Семейни Констелации - "Партньорства и Раздели" *
Наси Желева
Избор
19:00 /55 min/
Виняса Флоу
Марта Каменова
Избор
19:30 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
20:00 /80 min/
Ин Йога и Ароматерапия
Марта Каменова
Избор
* За семейните констелации не важат карти Мултиспорт.
сряда

17.07.2024

07:15 /45 min/
Динамичен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
07:15 /55 min/
Йогалатес
Маргарита Петкова
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Цвети Еленкова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Ива Сулеменко
Избор
08:15 /55 min/
Йога за всеки
Соня Стоянова
Избор
08:30 /55 min/
Йога и дихателни техники
Маргарита Петкова
Избор
09:00 /55 min/
Йогалатес
Светослав Илийчев
Избор
09:15 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Мария Цанкова
Избор
09:30 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александър Башлиев
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Мариана Хронева
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Борислав Гюлеметов
Избор
13:00 /55 min/
Терапевтична йога за гърба и ставите
Вилма Йорданова
Избор
13:30 /80 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
14:00 /55 min/
Yoga Sculpt
Мериан Иванова
Избор
14:00 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
15:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Тити Петрова
Избор
16:00 /55 min/
Хормонален баланс чрез йога
Светла Георгиева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
16:30 /55 min/
Класическа йога
Калоян Божилов
Избор
17:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Девора Русева
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Тити Петрова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /55 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
18:30 /80 min/
Виняса Флоу
Вио Димитрова
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:05 /55 min/
Йога за гърба и ставите
Драгостина Грънчарова
Избор
20:00 /80 min/
Ин Йога
Мишо Стоицев
Избор
20:05 /55 min/
BODY WORK
Петя Добрева
Избор
20:30 /55 min/
HIIT
Криси Батурова
Избор
четвъртък

18.07.2024

07:10 /45 min/
Енергизиращ Виняса Флоу
Габриела Колева
Избор
07:30 /45 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Габриела Костова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александра Грото
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
09:00 /55 min/
Пилатес
Калия Пламенова
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Тити Петрова
Избор
10:00 /55 min/
Гимнастика за бременни и след раждане
Калия Пламенова
Избор
10:15 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Девора Русева
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Виолина Младенова
Избор
12:15 /70 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
13:15 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
13:30 /55 min/
Йога стречинг & Релаксация
Силва Йорданова
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
14:15 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Lucrece Ghitti
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Павел Данаилов
Избор
16:30 /55 min/
Йога и Медитация
Невена Петкова
Избор
16:30 /55 min/
Виняса Флоу за начинаещи
Радост Калънова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Виолина Младенова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
17:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Яна Йоргачкова
Избор
18:30 /70 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
18:30 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
19:30 /80 min/
Виняса Флоу
Вио Димитрова
Избор
19:45 /75 min/
Отпускане на Тялото, Ума и Сетивата
Анастасия Манлихер
Избор
20:30 /55 min/
Vinyasa Flow in English
Радост Калънова
Избор
петък

19.07.2024

07:15 /55 min/
Динамичен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Соня Стоянова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Ива Сулеменко
Избор
08:15 /55 min/
Йога и пранаяма
Цвети Еленкова
Избор
08:30 /55 min/
Йога и дихателни техники
Маргарита Петкова
Избор
09:30 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Маргарита Петкова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Мариана Хронева
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
13:30 /55 min/
Класическа йога
Кристина Николова
Избор
14:00 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
14:00 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за Бременни
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Йогалатес
Галя Рибарова
Избор
16:30 /55 min/
Ин Йога
Маргарита Петкова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за лице
Драгостина Грънчарова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за всеки
Калоян Божилов
Избор
17:30 /55 min/
Виняса Флоу
Тити Петрова
Избор
18:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:15 /55 min/
Йога стречинг и Арома-медитация
Марта Каменова
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
19:00 /55 min/
Ресторативна Виняса
Вио Димитрова
Избор
19:15 /80 min/
Йога и Медитация
Калоян Божилов
Избор
19:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
20:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Девора Русева
Избор
събота

20.07.2024

09:00 /80 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
10:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Петя Добрева
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
12:30 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Галина Бахчеванска
Избор
14:00 /55 min/
Виняса Флоу
Габриела Колева
Избор
14:00 /80 min/
Йога с дъх на море
Драгостина Грънчарова
Избор
15:00 /55 min/
Йогалатес
Теодора Цончева
Избор
15:30 /55 min/
Класическа йога
Елеонора Личева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Ирина Симеонова
Избор
16:30 /80 min/
Йога за начинаещи
Деян Ламбов
Избор
17:00 /80 min/
Хатха Йога
Вио Димитрова
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
19:00 /80 min/
Акро Йога
Даниил & Юна
Избор
неделя

21.07.2024

10:00 /80 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Светослав Илийчев
Избор
14:00 /55 min/
Медитация с гонг и тибетски купи
Георги Ранчев
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Малина Дачева
Избор
15:00 /55 min/
Yoga in English
Габриела Стоянова
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
17:30 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
18:00 /55 min/
Пилатес
Павел Данаилов
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
18:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Радост Калънова
Избор
19:00 /80 min/
Йога и Медитация
Ния Димчевска
Избор
20:00 /55 min/
Йогалатес
Симона Мирчева
Избор
20:00 /55 min/
Ин Йога
Мария Атанасова
Избор
събота

07.09.2024

09:30 /12000 min/
200 ч. курс за Йога учители към Yoga Alliance **
Richard & Shawn
Избор
** Запазването на място става чрез внасяне на депозит в размер на 500 лв.
свържете се с нас



Yoga Vibe Fit Lozenets
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, бул. Джеймс Баучер №120
Yoga Vibe East
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Райко Алексиев №15
Yoga Vibe San Stefano
+359 898 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Сан Стефано №22
Yoga Vibe Garitage
+359 886 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Донка Ушлинова № 2, сграда 2
Yoga Vibe NV Tower
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
NV Tower, бул. „Доктор Г. М. Димитров“ 59
Yoga Vibe Center
+359 892 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Хан Аспарух №23
Yoga Vibe Izgrev
+359 888 776 262
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Елемаг №22
Yoga Vibe Mladost
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
ул. Самара №4, Advance Business Center