изберете
локация
изберете
инструктор
изберете
практика
Важно!
Можете да посетите практика и без предварително запазено място. За да си гарантирате място в по-натоварените часове, е необходимо да направите еднократен депозит от 18 лв. или да имате валидна Yoga Vibe карта. Депозитът може да бъде изтеглен обратно ако вече не желаете да се записвате предварително. Изберете практика по-долу и следвайте указанията за запазване на място.
Yoga Vibe
San Stefano
петък

19.04.2024

07:15 /55 min/
Dynamic Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
07:30 /55 min/
Morning Yoga
Sanya Kostova
Избор
08:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Iva Sulemenko
Избор
08:15 /55 min/
Yoga & Pranayama
Tsveti Elenkova
Избор
08:30 /55 min/
Yoga & Breathwork
Margarita Petkova
Избор
09:00 /80 min/
Tai Chi & Healing Qui Gong
Dimitar Popov
Избор
09:30 /55 min/
Hatha Yoga
Kaloyan Bozhilov
Избор
10:00 /55 min/
Stretching
Mina Siderova
Избор
11:30 /55 min/
Pilates
Tanya Dimitrova
Избор
12:00 /55 min/
Yogalates
Petya Penkova
Избор
12:00 /55 min/
Hatha Yoga
Dimitar Petrov
Избор
12:30 /55 min/
Power Yoga
Lilly Goranova
Избор
13:00 /55 min/
Stretching yoga
Irina Tabakova
Избор
13:00 /55 min/
Restorative Yoga
Penny Babkin
Избор
13:30 /55 min/
Yoga & Relaxation
Margarita Petkova
Избор
14:00 /55 min/
Active Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
14:00 /55 min/
Hatha Yoga
Kaloyan Bozhilov
Избор
14:30 /80 min/
Hormone Yoga Тherapy
Penny Babkin
Избор
16:00 /55 min/
Pilates
Adriana Spasova
Избор
16:30 /55 min/
Yin Yoga
Margarita Petkova
Избор
17:00 /55 min/
Yoga for everybody
Stefan Andreev
Избор
17:00 /55 min/
Prenatal Yoga
Dragostina Grancharova
Избор
17:30 /55 min/
Vinyasa Flow
Devora Russeva
Избор
18:00 /55 min/
Hatha Yoga
Vilma Yordanova
Избор
18:15 /55 min/
Yoga Stretching & Aroma Meditation
Victoria Ilieva
Избор
18:30 /55 min/
Vinyasa Flow
Dimitar Stefanov
Избор
19:00 /75 min/
Kundalini Yoga - Female Energy
Bistra Kopanarova
Избор
19:15 /80 min/
Yoga and Meditation
Kaloyan Bozhilov
Избор
19:30 /55 min/
Pilates
Katrin-Lilly Mihaylova
Избор
20:15 /80 min/
Tribal Fusion - Karma Echoes
Sandra Randjelovic
Избор
20:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Devora Russeva
Избор
събота

20.04.2024

09:00 /80 min/
Iyengar Yoga
Mariana Hroneva
Избор
10:00 /55 min/
Classic Yoga
Alexander Bashliev
Избор
10:00 /80 min/
Ashtanga yoga
Petya Krasteva
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Velko Peshev
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Adriana Monsolova
Избор
12:00 /55 min/
Mobility
Velko Peshev
Избор
12:30 /80 min/
Reiki Therapy
Ivona Vulkova
Избор
13:00 /80 min/
Yoga for Beginners
Galina Bahchevanska
Избор
15:00 /55 min/
Pilates
Adriana Spasova
Избор
15:30 /55 min/
Classic Yoga
Eleonora Licheva
Избор
16:00 /55 min/
Face Yoga *
Dragostina Grancharova
Избор
16:30 /80 min/
Yoga for Beginners
Deyan Lambov
Избор
17:00 /80 min/
Класическа йога със съпровод на хенгдръм
Niya Dimchevska
Избор
17:45 /80 min/
Yin Yoga
Marta Kamenova
Избор
18:00 /55 min/
Yoga & Relaxation
Vasil Savov
Избор
19:00 /80 min/
Acro Yoga
Danny & Yuna
Избор
19:30 /80 min/
Tribal Fusion
Sandra Randjelovic
Избор
* A substitute instructor will teach this class.
неделя

21.04.2024

10:00 /80 min/
Classic Yoga
Alexander Bashliev
Избор
10:00 /55 min/
Reiki Therapy
Ivona Vulkova
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Velko Peshev
Избор
11:30 /80 min/
Hatha Yoga
Vilma Yordanova
Избор
12:00 /55 min/
Mobility
Velko Peshev
Избор
13:00 /55 min/
Classic Yoga
Vasil Savov
Избор
13:00 /80 min/
Yoga for Beginners
Darina Bashlieva
Избор
14:00 /55 min/
Медитация с гонг и тибетски купи
George Ranchev
Избор
14:30 /55 min/
Vinyasa Flow
Malina Dacheva
Избор
16:00 /55 min/
Pilates
Katrin-Lilly Mihaylova
Избор
16:00 /80 min/
Yin Yoga with Tibetan Bowls
Dragostina Grancharova
Избор
17:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Dimitar Stefanov
Избор
17:30 /55 min/
Restorative Yoga
Penny Babkin
Избор
18:00 /55 min/
Pilates
Pavel Danailov
Избор
18:30 /80 min/
Ashtanga Vinyasa Yoga
Petya Krasteva
Избор
19:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Joy Kalanova
Избор
20:00 /55 min/
Yoga & Relaxation
Mira Petrova
Избор
20:00 /55 min/
Yogalates
Simona Mircheva
Избор
понеделник

22.04.2024

07:15 /55 min/
Dynamic Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
07:30 /55 min/
Morning Yoga
Tsveti Elenkova
Избор
08:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Iva Sulemenko
Избор
08:15 /55 min/
Energizing Vinyasa Flow
Mirela Napetova
Избор
09:00 /55 min/
Yoga for Beginners
Sonya Stoyanova
Избор
11:15 /55 min/
Prenatal & Postpartum Gymnastics
Kalia Plamenova
Избор
12:00 /55 min/
Hatha Yoga
Dimitar Petrov
Избор
12:30 /55 min/
BODY WORK
Kalia Plamenova
Избор
13:00 /55 min/
Restorative Yoga
Penny Babkin
Избор
13:00 /55 min/
Stretching yoga
Irina Tabakova
Избор
13:30 /55 min/
Pilates
Nikoleta Miteva
Избор
14:00 /55 min/
Active Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
14:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Maryann Ivanova
Избор
14:30 /80 min/
Hormone Yoga Тherapy
Penny Babkin
Избор
16:00 /55 min/
Stretching
Teodora Tsoncheva
Избор
16:00 /55 min/
Face Yoga
Silviya Kostova
Избор
16:30 /55 min/
Classic Yoga
Svetla Georgieva
Избор
17:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Sanya Kostova
Избор
17:00 /55 min/
Yoga for everybody
Stefan Andreev
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Diana Toneva
Избор
18:00 /80 min/
Vinyasa Flow
Sanya Kostova
Избор
18:00 /55 min/
Restorative Yoga for the back and the joints
Vilma Yordanova
Избор
18:30 /80 min/
Yoga & Relaxation with Tibetan Bowls
Alexander Bashliev
Избор
19:00 /55 min/
Yoga for Emotional Balance
Hristina Mitovska
Избор
19:30 /80 min/
Yoga & Breathwork
Nora Peneva
Избор
20:00 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Heidi Efrat
Избор
20:00 /55 min/
Pilates
Kalia Plamenova
Избор
вторник

23.04.2024

07:30 /45 min/
Active Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
07:30 /55 min/
Morning Yoga
Gabriela Kostova
Избор
08:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Alexandra Grotto
Избор
08:30 /80 min/
Tai Chi
Dimitar Popov
Избор
08:30 /80 min/
Ashtanga Vinyasa Yoga
Petya Krasteva
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Titi Petrova
Избор
10:00 /55 min/
Stretching
Mina Siderova
Избор
11:30 /55 min/
Hatha Yoga
Adriana Dakasheva
Избор
12:00 /55 min/
Yogalates
Petya Penkova
Избор
12:30 /55 min/
Pilates
Tanya Dimitrova
Избор
12:30 /55 min/
Classic Yoga
Silva Yordanova
Избор
13:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Deyana Ivanova
Избор
13:30 /55 min/
Gymnastics & Mobility
Velko Peshev
Избор
16:00 /55 min/
Yin Yoga
Pavel Danailov
Избор
16:00 /55 min/
Tabata Workout
Teodora Tsoncheva
Избор
16:30 /55 min/
Yoga and Meditation
Nevena Petkova
Избор
17:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Violina Mladenova
Избор
17:15 /45 min/
Pilates
Katrin-Lilly Mihaylova
Избор
17:30 /55 min/
Active Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
18:00 /55 min/
Activity program for the back and the joints
Anastasia Manliher
Избор
18:30 /180 min/
Family Constellations **
Elitsa Velikova
Избор
18:30 /55 min/
Vinyasa Flow for Flexibility
George Ranchev
Избор
19:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Deyana Ivanova
Избор
19:30 /80 min/
Ashtanga yoga
Rayna Cherneva
Избор
20:00 /80 min/
Yin Yoga with Tibetan Bowls
George Ranchev
Избор
** Multisport cards not accepted
сряда

24.04.2024

07:15 /55 min/
Yogalates
Margarita Petkova
Избор
07:30 /55 min/
Morning Yoga
Tsveti Elenkova
Избор
08:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Iva Sulemenko
Избор
08:15 /55 min/
Stretching yoga
Mira Petrova
Избор
08:30 /80 min/
Yoga & Breathwork
Margarita Petkova
Избор
09:00 /55 min/
Yoga for Beginners
Sonya Stoyanova
Избор
09:30 /55 min/
Hatha Yoga
Kaloyan Bozhilov
Избор
11:00 /55 min/
Laughter Yoga
Silvia Ganeva
Избор
11:30 /55 min/
Pilates
Tanya Dimitrova
Избор
12:00 /55 min/
Hatha Yoga
Dimitar Petrov
Избор
12:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Alexander Bashliev
Избор
12:30 /55 min/
Power Yoga
Lilly Goranova
Избор
13:00 /55 min/
Stretching yoga
Daniela Lekusheva
Избор
13:00 /55 min/
Restorative Yoga for the Back and the Joints
Vilma Yordanova
Избор
14:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Maryann Ivanova
Избор
14:00 /55 min/
Active Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
14:00 /55 min/
Yoga for Flexibility & Strength
Irina Tabakova
Избор
15:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Titi Petrova
Избор
16:00 /55 min/
Hormone Balance Yoga
Svetla Georgieva
Избор
16:00 /55 min/
Face Yoga
Silviya Kostova
Избор
16:30 /55 min/
Classic Yoga
Kaloyan Bozhilov
Избор
17:00 /55 min/
Yoga for Beginners
Svetoslav Iliychev
Избор
17:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Titi Petrova
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Diana Toneva
Избор
18:00 /55 min/
Yoga & Relaxation with Tibetan Bowls
Alexander Bashliev
Избор
18:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Dimitar Stefanov
Избор
18:30 /80 min/
Womb Cleansing ***
Veneta Evtimova
Избор
19:00 /80 min/
Ashtanga Vinyasa Yoga
Petya Krasteva
Избор
19:05 /55 min/
Yoga for the Back and the Joints
Dragostina Grancharova
Избор
20:00 /80 min/
Yin Yoga
Gabriela Kostova
Избор
20:05 /55 min/
BODY WORK
Adriana Monsolova
Избор
20:30 /55 min/
Pilates
Lora Nikolaeva
Избор
*** Multisport cards not accepted. Limited space availability! To reserve your spot, you have to pay in advance at the reception desk in one of our yoga studios, or make a bank transfer.
четвъртък

25.04.2024

07:30 /45 min/
Active Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
07:30 /55 min/
Morning Yoga
Gabriela Kostova
Избор
08:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Alexandra Grotto
Избор
08:30 /80 min/
Ashtanga Vinyasa Yoga
Petya Krasteva
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Titi Petrova
Избор
09:00 /55 min/
Pilates
Kalia Plamenova
Избор
10:00 /55 min/
Prenatal & Postpartum Gymnastics
Kalia Plamenova
Избор
10:15 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Devora Russeva
Избор
11:30 /55 min/
Hatha Yoga
Adriana Dakasheva
Избор
12:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Deyana Ivanova
Избор
12:15 /70 min/
Stretching
Mina Siderova
Избор
12:30 /55 min/
Pilates
Tanya Dimitrova
Избор
13:15 /55 min/
Face Yoga
Silviya Kostova
Избор
13:30 /55 min/
Yoga & Relaxation
Silva Yordanova
Избор
13:30 /55 min/
Gymnastics & Mobility
Velko Peshev
Избор
14:15 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Heidi Efrat
Избор
16:00 /55 min/
Yin Yoga
Pavel Danailov
Избор
16:30 /55 min/
Yoga for Beginners
Mira Petrova
Избор
16:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Nevena Petkova
Избор
17:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Violina Mladenova
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Diana Toneva
Избор
17:30 /55 min/
Pilates
Katrin-Lilly Mihaylova
Избор
18:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Deyana Ivanova
Избор
18:30 /70 min/
Yoga & Relaxation with Tibetan Bowls
Alexander Bashliev
Избор
18:30 /55 min/
Activity program for the back and the joints
Anastasia Manliher
Избор
19:00 /80 min/
Ashtanga yoga
Rayna Cherneva
Избор
19:30 /80 min/
Vinyasa Flow
Vesela Lambert
Избор
19:45 /80 min/
Yoga and Meditation
Niya Dimchevska
Избор
20:30 /55 min/
Vinyasa Flow in English
Joy Kalanova
Избор
петък

26.04.2024

07:15 /55 min/
Dynamic Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
07:30 /55 min/
Morning Yoga
Sonya Stoyanova
Избор
08:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Iva Sulemenko
Избор
08:15 /55 min/
Yoga & Pranayama
Tsveti Elenkova
Избор
08:30 /55 min/
Yoga & Breathwork
Margarita Petkova
Избор
09:00 /80 min/
Tai Chi & Healing Qui Gong
Dimitar Popov
Избор
09:30 /55 min/
Hatha Yoga
Kaloyan Bozhilov
Избор
10:00 /55 min/
Stretching
Mina Siderova
Избор
11:30 /55 min/
Pilates
Tanya Dimitrova
Избор
12:00 /55 min/
Yogalates
Petya Penkova
Избор
12:00 /55 min/
Hatha Yoga
Dimitar Petrov
Избор
12:30 /55 min/
Power Yoga
Lilly Goranova
Избор
13:00 /55 min/
Stretching yoga
Irina Tabakova
Избор
13:00 /55 min/
Restorative Yoga
Penny Babkin
Избор
13:30 /55 min/
Yoga & Relaxation
Margarita Petkova
Избор
14:00 /55 min/
Hatha Yoga
Kaloyan Bozhilov
Избор
14:00 /55 min/
Active Stretching & Mobility
Diana Toneva
Избор
14:30 /80 min/
Hormone Yoga Тherapy
Penny Babkin
Избор
16:00 /55 min/
Yogalates
Simona Mircheva
Избор
16:30 /55 min/
Yin Yoga
Margarita Petkova
Избор
17:00 /55 min/
Prenatal Yoga
Dragostina Grancharova
Избор
17:00 /55 min/
Yoga for everybody
Stefan Andreev
Избор
17:30 /55 min/
Vinyasa Flow
Titi Petrova
Избор
18:00 /55 min/
Hatha Yoga
Vilma Yordanova
Избор
18:15 /55 min/
Yoga Stretching & Aroma Meditation
Victoria Ilieva
Избор
18:30 /55 min/
Vinyasa Flow
Dimitar Stefanov
Избор
19:00 /55 min/
Restorative Vinyasa
Victoria Atanasova
Избор
19:15 /80 min/
Yoga and Meditation
Kaloyan Bozhilov
Избор
19:30 /55 min/
Pilates
Katrin-Lilly Mihaylova
Избор
20:15 /80 min/
Tribal Fusion - Karma Echoes
Sandra Randjelovic
Избор
20:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Devora Russeva
Избор
събота

27.04.2024

09:00 /80 min/
Iyengar Yoga
Savelia Stoykova
Избор
10:00 /80 min/
Ashtanga yoga
Rayna Cherneva
Избор
10:00 /55 min/
Classic Yoga
Alexander Bashliev
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Velko Peshev
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Adriana Monsolova
Избор
12:00 /55 min/
Mobility
Velko Peshev
Избор
12:30 /80 min/
Reiki Therapy
Ivona Vulkova
Избор
13:00 /80 min/
Yoga for Beginners
Galina Bahchevanska
Избор
15:00 /55 min/
Yogalates
Teodora Tsoncheva
Избор
15:30 /55 min/
Classic Yoga
Eleonora Licheva
Избор
16:00 /55 min/
Face Yoga
Dragostina Grancharova
Избор
16:30 /80 min/
Yoga for Beginners
Deyan Lambov
Избор
17:00 /80 min/
Hatha Yoga
Niya Dimchevska
Избор
17:45 /80 min/
Yin Yoga
Dimitar Stefanov
Избор
18:00 /55 min/
Yoga & Relaxation
Vasil Savov
Избор
19:00 /80 min/
Acro Yoga
Danny & Yuna
Избор
19:30 /80 min/
Tribal Fusion
Sandra Randjelovic
Избор
неделя

28.04.2024

10:00 /80 min/
Classic Yoga
Alexander Bashliev
Избор
10:00 /80 min/
Reiki Therapy
Ivona Vulkova
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Velko Peshev
Избор
11:30 /80 min/
Hatha Yoga
Vilma Yordanova
Избор
12:00 /55 min/
Mobility
Velko Peshev
Избор
13:00 /55 min/
Classic Yoga
Vasil Savov
Избор
13:00 /80 min/
Yoga for Beginners
Darina Bashlieva
Избор
14:00 /55 min/
Медитация с гонг и тибетски купи
George Ranchev
Избор
14:30 /55 min/
Vinyasa Flow
Malina Dacheva
Избор
15:00 /55 min/
Yoga in English
Gabriella Stoyanova
Избор
16:00 /80 min/
Yin Yoga with Tibetan Bowls
Dragostina Grancharova
Избор
16:00 /55 min/
Pilates
Katrin-Lilly Mihaylova
Избор
17:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Dimitar Stefanov
Избор
17:30 /55 min/
Restorative Yoga
Gabriela Kostova
Избор
18:00 /55 min/
Yoga & Relaxation
Vasil Savov
Избор
18:00 /55 min/
Pilates
Pavel Danailov
Избор
18:30 /80 min/
Ashtanga Vinyasa Yoga
Petya Krasteva
Избор
19:00 /55 min/
Inside Flow
Vera Zubkova
Избор
19:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Joy Kalanova
Избор
20:00 /55 min/
Yoga & Relaxation
Mira Petrova
Избор
20:00 /55 min/
Yogalates
Simona Mircheva
Избор
20:00 /55 min/
Vinyasa Flow
Devora Russeva
Избор
събота

07.09.2024

09:30 /12000 min/
200-hour Teacher Training ****
Richard & Shawn
Избор
**** A 500 BGN deposit is required to reserve a spot.
свържете се с нас



Yoga Vibe Fit Lozenets
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
120 James Bourchier Blvd, Sofia, Bulgaria
Yoga Vibe East
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
15 Rayko Alexiev Str, 1113 Sofia, Bulgaria
Yoga Vibe San Stefano
+359 898 375 551
home@yogavibe.net
22 San Stefano Str, Sofia, Bulgaria
Yoga Vibe Garitage
+359 886 375 551
home@yogavibe.net
2 Donka Ushlinova Str, Sofia, Building 2
Yoga Vibe NV Tower
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
NV Tower, 59 G. M. Dimitrov bul.
Yoga Vibe Center
+359 892 375 551
home@yogavibe.net
23 Han Asparuh Str, Sofia, Bulgaria
Yoga Vibe Izgrev
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
22 Elemag Str, Sofia, Bulgaria
Yoga Vibe Mladost
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
4 Samara Str, Advance Business Center