изберете
локация
изберете
инструктор
изберете
практика
Важно!
Можете да посетите практика и без предварително запазено място. За да си гарантирате място в по-натоварените часове, е необходимо да направите еднократен депозит от 18 лв. или да имате валидна Yoga Vibe карта. Депозитът може да бъде изтеглен обратно ако вече не желаете да се записвате предварително. Изберете практика по-долу и следвайте указанията за запазване на място.
Yoga Vibe
San Stefano
събота

25.05.2024

09:00 /80 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
12:30 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Галина Бахчеванска
Избор
14:00 /55 min/
Виняса Флоу
Габриела Колева
Избор
15:00 /55 min/
Йогалатес
Теодора Цончева
Избор
15:30 /55 min/
Класическа йога
Деян Ламбов
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Драгостина Грънчарова
Избор
16:30 /80 min/
Йога за начинаещи
Деян Ламбов
Избор
17:00 /80 min/
Хатха Йога
Вио Димитрова
Избор
17:45 /80 min/
Ин Йога
Марта Каменова
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
19:30 /80 min/
Трайбъл Фюжън
Сандра Ранджелович
Избор
неделя

26.05.2024

10:00 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
10:00 /80 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /80 min/
Хатха Йога
Виктория Атанасова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /55 min/
Класическа йога
Васил Савов
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Дарина Башлиева
Избор
14:00 /55 min/
Медитация с гонг и тибетски купи
Георги Ранчев
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Малина Дачева
Избор
15:00 /55 min/
Yoga in English
Габриела Стоянова
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
17:30 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
18:00 /55 min/
Пилатес
Павел Данаилов
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
18:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Стефани Стоилова
Избор
19:00 /55 min/
Inside Flow
Вера Зубкова
Избор
20:00 /55 min/
Виняса Флоу
Девора Русева
Избор
20:00 /55 min/
Йогалатес
Светослав Илийчев
Избор
понеделник

27.05.2024

07:15 /55 min/
Динамичен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Цвети Еленкова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Ива Сулеменко
Избор
08:15 /55 min/
Енергизиращ Виняса Флоу
Мирела Напетова
Избор
09:00 /55 min/
Uplifting Morning Yoga in English
Kristina Mituzaite
Избор
09:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Соня Стоянова
Избор
11:15 /55 min/
Гимнастика за бременни и след раждане
Калия Пламенова
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Марта Каменова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:30 /55 min/
BODY WORK
Калия Пламенова
Избор
13:00 /55 min/
Стречинг йога
Ирина Табакова
Избор
13:00 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
13:30 /55 min/
Пилатес
Николета Митева
Избор
14:00 /55 min/
Yoga Sculpt
Мериан Иванова
Избор
14:00 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
14:30 /80 min/
Хормон Йога Терапия за всеки
Пени Бабкин
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Теодора Цончева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
16:30 /55 min/
Класическа йога
Светла Георгиева
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Тити Петрова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за всеки
Стефан Андреев
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Марта Каменова
Избор
18:00 /55 min/
Терапевтична йога за гърба и ставите
Вилма Йорданова
Избор
18:30 /80 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
19:00 /55 min/
Йога за баланс на емоциите
Васил Савов
Избор
19:30 /80 min/
Йога и дихателни техники
Нора Пенева
Избор
20:00 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Heidi Efrat
Избор
20:00 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
вторник

28.05.2024

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Пени Бабкин
Избор
07:30 /45 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александра Грото
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
08:30 /80 min/
Тай Чи
Димитър Попов
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Тити Петрова
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Хатха Йога
Адриана Дакашева
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Петя Пенкова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:30 /55 min/
Класическа йога
Силва Йорданова
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:30 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Lucrece Ghitti
Избор
16:00 /55 min/
Табата
Теодора Цончева
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Павел Данаилов
Избор
16:30 /55 min/
Йога и Медитация
Невена Петкова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Николета Митева
Избор
17:15 /45 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:30 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
18:30 /180 min/
Семейни Констелации *
Елица Великова
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу за гъвкавост
Георги Ранчев
Избор
19:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
19:30 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
20:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Весела Ламбер
Избор
* Не важат карти Мултиспорт
сряда

29.05.2024

07:15 /55 min/
Йогалатес
Маргарита Петкова
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Цвети Еленкова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Ива Сулеменко
Избор
08:30 /55 min/
Йога и дихателни техники
Маргарита Петкова
Избор
09:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Соня Стоянова
Избор
09:15 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Мария Цанкова
Избор
09:30 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
10:15 /55 min/
Гимнастика за бременни и след раждане
Калия Пламенова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Весела Ламбер
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Стречинг йога
Даниела Лекушева
Избор
13:00 /55 min/
Терапевтична йога за гърба и ставите
Вилма Йорданова
Избор
13:30 /55 min/
Йога за гъвкавост и сила
Ирина Табакова
Избор
14:00 /55 min/
Yoga Sculpt
Мериан Иванова
Избор
14:00 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
15:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Тити Петрова
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
16:00 /55 min/
Хормонален баланс чрез йога
Светла Георгиева
Избор
16:30 /55 min/
Класическа йога
Калоян Божилов
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Тити Петрова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Саня Костова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /55 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
18:30 /80 min/
Виняса Флоу
Вио Димитрова
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:05 /55 min/
Йога за гърба и ставите
Драгостина Грънчарова
Избор
20:00 /80 min/
Ин Йога
Анелия Чопаринова
Избор
20:05 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
20:30 /55 min/
Пилатес
Лора Николаева
Избор
четвъртък

30.05.2024

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Пени Бабкин
Избор
07:30 /45 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александра Грото
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Тити Петрова
Избор
09:00 /55 min/
Пилатес
Калия Пламенова
Избор
10:15 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Девора Русева
Избор
11:30 /55 min/
Хатха Йога
Адриана Дакашева
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
12:15 /70 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
13:15 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:30 /55 min/
Йога стречинг & Релаксация
Силва Йорданова
Избор
14:15 /80 min/
Vinyasa Flow in English
Heidi Efrat
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Павел Данаилов
Избор
16:30 /55 min/
Йога за начинаещи
Мира Петрова
Избор
16:30 /55 min/
Йога и Медитация
Невена Петкова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Николета Митева
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
17:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
18:30 /70 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
18:30 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
19:30 /80 min/
Виняса Флоу
Вио Димитрова
Избор
19:45 /80 min/
Йога и Медитация
Нора Пенева
Избор
20:30 /55 min/
Vinyasa Flow in English
Радост Калънова
Избор
петък

31.05.2024

07:15 /55 min/
Динамичен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Соня Стоянова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Ива Сулеменко
Избор
08:15 /55 min/
Йога и пранаяма
Цвети Еленкова
Избор
08:30 /55 min/
Йога и дихателни техники
Маргарита Петкова
Избор
09:00 /80 min/
Тай Чи и Лечебен Чигонг
Димитър Попов
Избор
09:30 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Петя Пенкова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Стречинг йога
Ирина Табакова
Избор
13:00 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
13:30 /55 min/
Класическа йога
Виктория Цонева
Избор
14:00 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
14:00 /55 min/
Активен стречинг и мобилност
Диана Тонева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за Бременни
Виктория Цонева
Избор
16:00 /55 min/
Йогалатес
Адриана Дакашева
Избор
16:30 /55 min/
Ин Йога
Маргарита Петкова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за лице
Драгостина Грънчарова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за всеки
Стефан Андреев
Избор
17:30 /55 min/
Виняса Флоу
Тити Петрова
Избор
18:00 /70 min/
Кундалини йога - женска енергия
Бистра Копанарова
Избор
18:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
19:00 /55 min/
Ресторативна Виняса
Вио Димитрова
Избор
19:15 /80 min/
Йога и Медитация
Калоян Божилов
Избор
19:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
20:15 /80 min/
Tribal Fusion - Karma Echoes
Сандра Ранджелович
Избор
20:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Девора Русева
Избор
събота

01.06.2024

09:00 /80 min/
Айенгар Йога
Мариана Хронева
Избор
10:00 /80 min/
Ащанга Йога
Петя Кръстева
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
12:30 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Галина Бахчеванска
Избор
14:00 /55 min/
Виняса Флоу
Габриела Колева
Избор
15:00 /55 min/
Йогалатес
Теодора Цончева
Избор
15:30 /55 min/
Класическа йога
Елеонора Личева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице **
Драгостина Грънчарова
Избор
16:30 /80 min/
Йога за начинаещи
Деян Ламбов
Избор
17:00 /80 min/
Хатха Йога
Вио Димитрова
Избор
17:45 /80 min/
Ин Йога
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
19:00 /80 min/
Акро Йога
Даниил & Юна
Избор
19:30 /80 min/
Трайбъл Фюжън
Сандра Ранджелович
Избор
** Практиката ще се проведе от заместник.
неделя

02.06.2024

10:00 /80 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Дарина Башлиева
Избор
13:00 /55 min/
Класическа йога
Васил Савов
Избор
14:00 /55 min/
Медитация с гонг и тибетски купи
Георги Ранчев
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Малина Дачева
Избор
15:00 /55 min/
Yoga in English
Габриела Стоянова
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
17:30 /55 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
18:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Васил Савов
Избор
18:00 /55 min/
Пилатес
Павел Данаилов
Избор
18:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:00 /55 min/
Inside Flow
Вера Зубкова
Избор
19:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Радост Калънова
Избор
20:00 /55 min/
Виняса Флоу
Девора Русева
Избор
20:00 /55 min/
Йогалатес
Светослав Илийчев
Избор
събота

08.06.2024

09:30 /90 min/
Power Stretching
Диана Тонева
Избор
събота

07.09.2024

09:30 /12000 min/
200 ч. курс за Йога учители към Yoga Alliance ***
Richard & Shawn
Избор
*** Запазването на място става чрез внасяне на депозит в размер на 500 лв.
свържете се с нас



Yoga Vibe Fit Lozenets
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, бул. Джеймс Баучер №120
Yoga Vibe East
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Райко Алексиев №15
Yoga Vibe San Stefano
+359 898 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Сан Стефано №22
Yoga Vibe Garitage
+359 886 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Донка Ушлинова № 2, сграда 2
Yoga Vibe NV Tower
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
NV Tower, бул. „Доктор Г. М. Димитров“ 59
Yoga Vibe Center
+359 892 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Хан Аспарух №23
Yoga Vibe Izgrev
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Елемаг №22
Yoga Vibe Mladost
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
ул. Самара №4, Advance Business Center