График

Вторник

19/09/2017

07:30 - 08:25 Йога за всеки Елизабет Запази място
08:00 - 08:55 Виняса Флоу Вио Запази място
09:00 - 10:20 Виняса Флоу Гери Запази място
11:00 - 12:20 Йога Флоу Катрин Запази място
12:00 - 12:55 Йога за начинаещи Нина Запази място
12:30 - 13:25 Класическа йога Бистра Запази място
17:00 - 17:55 Пилатес Калия Запази място
17:30 - 18:50 Хатха йога Вио Запази място
18:00 - 18:55 Гимнастика Радо Запази място
19:00 - 19:55 Мобилност Радо Запази място
19:00 - 20:20 Виняса Флоу Вио Запази място
20:00 - 21:20 Йога за начинаещи Цецо Запази място
20:30 - 21:15 Медитация Ния Запази място

Сряда

20/09/2017

08:00 - 08:55 Класическа йога Елизабет Запази място
09:30 - 10:25 Класическа йога Светла Запази място
09:00 - 10:20 Виняса Флоу Гери Запази място
10:30 - 11:50 Йога за бременни Светла Запази място
11:00 - 12:20 Йога за всеки Габи Запази място
12:00 - 12:55 Хатха йога Хриси Запази място
12:30 - 13:25 Пауър йога Цецо Запази място
13:00 - 13:55 Йога & Релаксация Светла Запази място
17:00 - 17:55 H I I T Калия Запази място
18:00 - 18:55 Хатха йога Нина Запази място
18:00 - 19:20 Ащанга йога Райна Запази място
19:00 - 20:20 Йога за Сила и Гъвкавост Марги Запази място
19:30 - 20:50 Виняса Флоу Нели Запази място

Четвъртък

21/09/2017

07:30 - 08:25 Йога за всеки Елизабет Запази място
08:00 - 08:55 Виняса Флоу Вио Запази място
09:00 - 10:20 Виняса Флоу Елица Запази място
11:00 - 12:20 Йога Флоу Елица Запази място
12:00 - 12:55 Йога за всеки Цецо Запази място
12:30 - 13:25 Класическа йога Бистра Запази място
17:00 - 17:55 Класическа йога Хриси Запази място
17:00 - 17:55 Пилатес Елица Запази място
18:00 - 19:20 Виняса Флоу Вио Запази място
19:00 - 20:20 ХОТ йога Нели Запази място
19:30 - 20:50 Хатха йога Ния Запази място

Петък

22/09/2017

08:00 - 08:55 Класическа йога Александра Запази място
09:00 - 10:20 Виняса Флоу Гери Запази място
09:30 - 10:25 Класическа йога Светла Запази място
10:30 - 11:50 Йога за бременни Светла Запази място
11:00 - 12:20 Йога за всеки Елица Запази място
12:00 - 12:55 Пауър йога Цецо Запази място
12:30 - 13:25 Класическа йога Елизабет Запази място
13:00 - 13:55 Йога & Релаксация Светла Запази място
17:00 - 17:55 Пилатес Елица Запази място
17:00 - 17:55 Гимнастика Алекс Запази място
18:00 - 18:55 Мобилност Алекс Запази място
18:30 - 19:50 Функционална Виняса Вио Запази място
19:00 - 19:55 Стойки на ръце Цецо Запази място
20:00 - 21:20 Йога за начинаещи Цецо Запази място
20:00 - 20:55 Медитация Ния Запази място

Събота

23/09/2017

09:00 - 10:20 Ащанга Виняса Йога Кристина Запази място
09:30 - 10:50 Йога за всеки Бистра Запази място
11:00 - 12:20 ХОТ йога Нели Запази място
13:00 - 14:20 Виняса Флоу Вио Запази място
14:00 - 15:15 Йога за начинаещи Александра Запази място
15:15 - 16:00 Йога Нидра Александра Запази място
14:30 - 15:50 Пауър йога Цецо Запази място
16:00 - 18:20 ТАЙ МАСАЖ УЪРКШОП Георги Ранчев Запази място
16:00 - 17:20 Ин Йога Валя Запази място
17:30 - 18:00 Масаж с релефен ролер Валя Запази място
18:00 - 19:20 Кундалини йога Бистра Запази място

Неделя

24/09/2017

09:00 - 10:20 Ащанга Виняса Йога Кристина Запази място
09:30 - 10:50 Йога за всеки Бистра Запази място
11:00 - 11:55 H I I T Тони Запази място
11:00 - 12:20 ХОТ йога Надя Запази място
13:00 - 14:20 Виняса Флоу Нели Запази място
13:30 - 14:50 Йога за начинаещи Александра Запази място
14:30 - 15:50 Ащанга Йога Кристина Запази място
15:00 - 15:55 Йогалатес Елица Запази място
16:00 - 17:20 Йога за начинаещи Валя Запази място
16:00 - 18:20 ТАЙ МАСАЖ УЪРКШОП Георги Ранчев Запази място
17:30 - 18:50 Йога флоу Катрин Запази място
18:30 - 19:50 Йога за баланс на емоциите Хриси Запази място
19:00 - 20:20 Хатха йога Габи Запази място

Име *
E-mail *
Телефон *
  искам email с резервацията ми
Полетата, маркирани със * са задължителни